طراحی سایت قویترین سیستم درج آگهی در ایران طراحی سایت قویترین سیستم درج آگهی در ایران

رتبه این آیتم
طراحی سایت قویترین سیستم درج آگهی در ایران
رتبه 3 در 11 رای از 1 تا 5
وب سایت :http://ebay.joomir.com

خصوصیات سیستم های درج آگهی آنلاین

در مقایسه با روش های سنتی تبلیغات، تبلیغات اینترنتی نشان دهنده برخی از ویژگی های خاص خود هستند. برای درک این خصوصیات، باید بتوانید مفهوم تبلیغات آنلاین را متوجه شوید. در خصوص تبلیغات آنلاین و بسیاری از کتاب ها و مقالات آنلاین، شماری از پدیده های سطحی را ذکر کرده اند، مانند تعامل ، وسعت، تنوع، ارتباط، آمار تجاری و غیره.

تبلیغات آنلاین

تبلیغات آنلاین، همچنین بازاریابی آنلاین و تبلیغات اینترنتی نیز گفته می شود. نوعی از بازاریابی تبلیغات است که از اینترنت برای ارائه پیام های تبلیغاتی استفاده می شود.

تبلیغات آنلاین شامل، بازاریابی ایمیل، بازاریابی موتورهای جستجو، بازاریابی رسانه های اجتماعی، تبلیغات صفحه نمایش و غیره می باشد.

همانند سایر رسانه های تبلیغاتی، تبلیغات آنلاین اغلب شامل دو ناشر است. یکی تبلیغات را به محتوای آنلاین خود تبدیل می کند و دیگری تبلیغات را در محتوا نمایش می دهید.

در سال 2017، درآمد تبلیغاتی به صورت آنلاین در جهان بیش از تلویزیون بود. در آن سال درآمد تبلیغات اینترنتی در ایالات متحده به 83 میلیارد دلار بالغ شد که افزایش 14 درصدی را نشان می داد.

بسیاری از شیوه های معمول تبلیغات آنلاین بحث بر انگیز است. درآمد آگهی های آنلاین ممکن است جایگزین سایر روش های مطبوعاتی نباشد.

تاریخچه تبلیغات آنلاین

زمانی که اینترنت تازه به وجود آمده بود، تبلیغات ممنوع بود.  از سال 1991 ،  کم کم برخی از شرکت های اینترنتی شروع به مجوز دادن به تبلیغات در اینترنت کردند.

تبلیغات ایمیلی

اولین نمونه تبلیغات آنلاین تبلیغات ایمیلی بود. در 3 می سال 1987 ، بازاریابی از شرکت DEC (شرکت تجهیزات دیجیتال) به نام گری توک به بسیاری از بازرگانان شرکت های آمریکایی ایمیل فرستاد و محصول خود را تبلیغ کرد. علارغم ، سیاست های قابل قبول تبلیغات ایمیلی، بازاریابی ایمیلی به سرعت گسترش یافت و در نهایت به عنوان هرزنامه شناخته شد.

اولین پیام اسپم ناشناخته در سال 1994 ، توسط مدیر یک دانشگاه ارسال شد. در همان سال ، مارک اوبورا،  اولین شرکتی بود که از بازاریابی ایمیلی به عنوان تبلیغات استفاده کرد. او همچنین انجمن بازاریابان ایمیلی را برای کمک به توقف ایمیل های ناخواسته و جلوگیری از هرزنامه آغاز کرد.

نمایش تبلیغات

تبلیغات آنلاین بنرها از اوایل دهه 1990 شروع شد. اولین تبلیغات آگهی قابل کلیک، توسط شرکت شبکه جهانی کشتیرانی به یک شرکت حقوقی ، فروخته شد.

تبلیغات جستجو

 گوگل برنامه تبلیغاتی جستجو خود را در سال 2000 راه اندازی کرد که تخصیص رتبه بندی مبتنی بر کیفیت را در سال 2002معرفی کرد.

نمایش تبلیغات

تبلیغات اینترنتی ، پیام تبلیغاتی خود رابه صورت بصری، با استفاده از آرم، لوگو، انیمیشن، فیلم، عکس و یا گرافیک به نمایش می گذارند. این نوع تبلیغات اغلب به منظور بالا بردن اثر تبلیغات گروه خاصی از مخاطبان را هدف قرار می دهند. آگهی های آنلاین اغلب از کوکی ها استفاده می کنند که شناسه های منحصر به فرد ازرایانه های خاص هستند و تصمیم می گیرند که کدام تبلیغات برای کدام مشتریان باشند. کوکی ها می توانند پیگیری کنند که آیا یک مشتری یک صفحه را بدون خرید کردن ترک کرده است؟

تبلیغ کنندگان ممکن است  بر اساس جغرافیای کاربران، تبلیغات را نمایش دهند. آدرس آی پی کاربران اطلاعات جغرافیایی آنها را مشخص می کند. به عنوان مثال، با استفاده از دستگاه های تلفن همراه ، تبلیغ کنندگان گاهی، می توانند مکان جغرافیایی کاربران را با استفاده از gps  و یا محل برج های تلفن همراه متوجه شوند.

بنر وب تبلیغاتی

آگهی های وب یا بنرهای تبلیغاتی، معمولا تبلیغات گرافیکی را در یک صفحه وب نمایش می دهند. بسیاری از تبلیغات بنر توسط یک سرور تبلیغ مرکزی تحویل داده می شود.

تبلیغات بنر می تواند رسانه های تبلیغاتی مانند، ویدئو، صدا، انیمیشن، فرم و دیگر رسانه ها را با هم ترکیب کنند و از آن ها استفاده کنند.

آگهی های شناور

 آگهی های شناور، یک نوع تبلیغات رسانه ای است که برای محتوای وب استفاده می شود. آگهی های شناور ممکن است پس از یک مدت زمان مشخص منقضی شوند و یا ناپدید شوند.

تبلیغات آنلاین چگونه موثر هستند؟

تبلیغات آنلاین یکی از موثرترین روش ها برای جذب مخاطبان در هر کسب و کاری است.

زمانی که شما به تبلیغات آنلاین فکر می کنید، شانس بسیار خوبی است که به جستجو پرداخت شده فکر کنید.

جستجوهای پرداخت شده : همچنین به آن تبلیغات پرداخت شده برای هر کلیک می گویند.این نوع تبلیغات یکی از رایج ترین و مفید ترین روش ها برای تبلیغات است. جستجوهای پرداخت شده به شما این امکان را می دهد که برای کلمات کلیدی خاصی در موتورهای جستجو مانند گوگل و بینگ رتبه بندی شوید. این اصطلاحات و عبارات، به عنوان کلمات کلیدی شناخته شده هستند و اساس تبلیغات ppc  هستند. کلمات کلیدی  که انتخاب می کنید باید با کسب و کار شما مطابقت داشته باشد.

تبلیغات هزینه دار رسانه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی در سراسر دنیا، برای بزرگسالان محبوب ترین سرگرمی هستند. تبلیغ کنندگان، مخاطبان خاص خود را در رسانه های اجتماعی مانند فیسبوک و توئیتر هدف قرار می دهند.

یکی از بزرگترین نقاط قوت تبلیغات رسانه های اجتماعی این است که تبلیغ کنندگان می توانند مخاطبان خاصی را هدف قرار دهند. تبلیغ کنندگان می توانند با استفاده از پارامترهای جمعیت شناختی مانند (سن، جنسیت، درآمد، سطح تحصیلات، وضعیت تاهل)، نوع مخاطبین خود را انتخاب کنند.  

تبلیغات آنلاین

درحالی که تبلیغات سنتی هنوز هم توسط بسیاری از شرکت ها مورد استفاده قرار می گیرد ، امروزه تبلیغات آنلاین (مانند آگهی ها، تبلیغات پرداخت شده، پرداخت برای هر کلیک و پاپ آپ ها) بسیار رایج شده است و استفاده از آن نسبت به قبل بسیار بیشتر شده است.

در حالی که تبلیغات آنلاین ، هنوز هم برای بسیاری از افراد جدید هستند. این واقعیت مشخص است که طراحی و تولید محتوا به خوبی از تبلیغات سنتی به تبلیغات آنلاین و جدید تغییر پیدا کرده است. در واقع شما به راحتی می توانید تبلیغات چاپی روزنامه ای را به تبلیغات آنلاین تبدیل کنید. رنگ ها ، فونت ها ، سایز ، اندازه آگهی و پیام شما همگی نقش مهمی در آگهی های شما دارد.  هیچ کس دوست ندارد که یک تبلیغات با متن طولانی داشته باشد.  بنابراین سعی کنید پیام متن خود را به صورت مختصر و مفید ارائه دهید.

بسیاری از کسب وکارها تصور می کنند که فقط یک لوگو در بنر تبلیغات داشته باشند کافی است  تا افراد بر روی آن کلیک کنند. اما اینطور نیست. به خاطر داشته باشید ؛ مشتریان آنلاین امروزه بسیار درگیر و مشغول هستند.

همانند تبلیغات سنتی ، آگهی های آنلاین نیز باید در جایی قرار بگیرند که به خوبی دیده شوند. بنابراین درهنگام خرید آگهی به صورت آنلاین ، مکان خود را به درستی انتخاب کنید.

به یاد داشته باشید این مهم نیست که چه چیز می فروشید باید در هنگام فروش آنلاین دقت کنید که محصول خود رادر سایتی قرار دهید که تقریبا مشابه با نوع محصول و خدمات شما باشد. به عنوان مثال ، اگر شما غذا می فروشید شاید تمایل داشته باشید که تبلیغات خود را در سایت های سرگرمی ، تزئینات، رستوران ها و یا سایر صنف های مشابه قرار دهید.

تبلیغات اینترنتی: چرا به آن نیاز داریم؟  

کاملا مشخص است که هرکسب و کاری دارای نوعی از حضور اینترنتی است. حضور آنلاین آنها می تواند بزرگ و یا کوچک باشد، محصولات و یا خدماتی را که به فروش می رسانند بزرگ و یا کوچک  و یا خصوصی و یا عمومی باشد. هم آنها یک چیز مشابه دارند و آن رسیدن به تعداد بیشتر مخاطبین و افزایش فروش است.

بنابراین؛ یک روش بسیار کارآمد برای دستیابی به همه این ها، در حالی که تمام مشتریان بالقوه خود را می شناسید، استفاده از تبلیغات آنلاین است.  

بر خلاف تبلیغات سنتی، تبلیغات آنلاین برای هر کسب و کاری قابل دسترسی است و شما با سرعت به راحتی و مقرون به صرفه به اهداف خود می رسید.

بنابراین همانطور که داشتن وبلاگ و وب سایت ضروری است ، حضور در شبکه های اجتماعی و داشتن استراتژی بازاریابی آنلاین ضروری تر می باشد.  از همه مهمتر تبلیغات اینترنتی نیز بسیار ضروری است .

اما فقط این دلایل نیست، شما باید بدانید که چرا تبلیغات آنلاین ضروری است؟  چه نوع تبلیغاتی وجود دارد و چه نکاتی را برای رسیدن به بهترین نتیجه باید پیروی کنید؟

بزرگترین مزیت تبلیغات در اینترنت چیست؟

تصور کنید که در یکی از بهترین خیابان های جهان یک فروشگاه جذاب باشد که 365 روز سال و 24 ساعت باز باشد. این کمترین چیزی است که در هنگام سرمایه گذاری در تبلیغات اینترنتی به آن دست خواهید یافت. شما به طور اتوماتیک در جایگاهی قرار دارید که هزاران نفر در جستجو آن سرگردان هستند. علاوه بر این تبلیغات آنلاین برای هر دو کسب و کار کوچک و بزرگ بسیار مهم است.

چند روش برای تبلیغات در اینترنت

تبلیغات در موتورهای جستجو

یکی از روش های تبلیغات در اینترنت استفاده از بازاریابی موتورهای جستجو  است و البته گوگل همه آنها را به خاطر می آورد. در حقیقت، غول عظیم تکنولوژی در رتبه بندی موتورهای جستجو دارای یک روش به نام گوگل اددورز است.

مزیت اصلی این نوع تبلیغات در اینترنت این است که آنها، موقعیت وب سایت شما را از طریق هزینه هایی که پرداخت می کنید، بهبود می بخشند. بنابراین در این روش علاوه بر اینکه تبلیغات آنلاین است، همچنین کاربران به راحتی می توانند شما را پیدا کنند.

این نوع تبلیغات معمولا به اضای پرداخت برای هر کلیک است. به این معنا که شما به اضای هر کلیکی که بر روی سایت شما شود، هزینه پرداخت می کنید.

تبلیغات در شبکه های اجتماعی

هیچ گاه قدرت شبکه های اجتماعی را در کسب و کار خود نادیده نگیرید. شبکه های اجتماعی نه تنها در استراتژی بازاریابی دیجیتال موثر هستند بلکه تبلیغات در شبکه های اجتماعی هر روز طرافداران بیشتری پیدا می کنند.

درحقیقت، اکثر شبکه های اجتماعی، امکان ایجاد تبلیغات در سیستم عامل های خود را ارائه می دهند. فیسبوک، توئیتر، اینستاگرام و لینکدین و یوتیوب نمونه هایی از شبکه های اجتماعی هستند.

علاوه بر این آنها به شما اجازه می دهند تا بخش های عمومی مورد نظر خود را به اشتراک بگذارید و با این کار می توانید انتخاب کنید کدام گروه از افراد می توانند به آن دسترسی پیدا کنند. با این پیام های تبلیغاتی شما قادر خواهید بود به تعداد بیشتری از افراد دسترسی پیدا کنید. اگر می خواهید حضور خود را در شبکه های اجتماعی به حداکثر برسانید ، داشتن یک پروفایل شناخته شده و با ترافیک بالا می تواند کمک به سزایی در این امر کند.

آگهی ها

آگهی ها بهترین نوع تبلیغات اینترنتی هستند.  آنها شامل استراتژیک قرار دادن تبلیغات با فرمت های مختلف اندازه و طرح در یک صفحه است.  کاربران که بر روی تبلیغات کلیک می کنند به صفحه شما وارد می شوند. مشکل اینجاست که اینجور تبلیغات امروزه واقعا اشباع شده است . بنابراین اگر می خواهید به صورت  آنلاین آگهی تبلیغ کنید ما پیشنهاد می دهیم که ابتدا گزینه های دیگر مانند گوگل اددورز را در نظر بگیرید.

پنجره های باز شونده (POP-UP)

این ها پنجره هایی هستند که شما را به وب سایت های متفاوتی از آنچه که به دنبال آن هستید، هدایت می کنند. اگر چه تا چند سال پیش این روش بسیار کارآمد بود ولی امروزه اینترنت بزرگ و بزرگتر شده است.  قرار دادن یک پاپ آپ در وب سایت خود که کاربران را مجبور به ثبت نام ، اشتراک گذاری و یا وارد کردن ایمیل کند کاملا رایگان است.

تبلیغات در وبلاگ

این یک روش نسبتا جدید است بنابراین بسیاری از کسب و کارها از مزایای آن هنوز آگاهی ندارند. این شامل یک نوع تبلیغات مشارکتی است به منظور استفاده از پتانسیل های آن.

تبلیغات در تلفن همراه

بدون شک یکی از استراتژی های تبلیغاتی در اینترنت است،  که در گذشته محبوبیت زیادی به دست آورده است. از آنجا که عملا تمامی افراد  در جهان دارای گوشی تلفن همراه هستند، این روش می تواند بسیار مفید باشد.

این باعث می شود که شرکت ها  و سازمان ها بیشتر و بیشتر تصمیم به تطبیغ، تبلیغات خود با گوشی های هوشمند کنند. در گذشته وب سایت ها بیشتر با کامپیوترهای شخصی مطابقت داشتند ولی امروزه، بیشتر وب سایت ها با گوشی های تلفن همراه سازگاری دارند.

تبلیغات در تلفن های همراه می تواند هم شامل شبکه های اجتماعی و یا گوکل ادوورز و یا آگهی ها یا فرم ها باشند.  بنابراین شما باید به خاطر داشته باشید که کاربران از گوشی های همراه و کامپیوترهای شخصی به صورت مشابه استفاده نمی کنند.

تبلیغات ویدئویی

ما هر روزه بیشتر و بیشتر محتوای ویدئویی استفاده می کنیم. بنابراین باعث می شود که ویدئو همیشه پادشاه باشد. 

فیلم ها هر روز و هر روز ، بیشتر گسترش پیدا می کنند . حتی شبکه های اجتماعی خاصی فقط برای ویدئو هستند مانند یوتیوب یا vine  .

 

در واقع این سیستم عامل ها می توانند برای تبلیغات شما بسیار مفید و موثر باشند. علاوه بر این، کاربران و بازدید کنندگان به تصاویر و ویدئوها بیشتر علاقه دارند. 

سایت درج آگهی رایگان دارکوب با قویترین امکانات در بین سایت های درج آگهی رایگان پیاده سازی گردید. از ویژگی های این وب سایت طراحی شده:

 • قابلیت درج آگهی بدون عضویت در سایت
 • قابلیت عضویت در سایت و مدیریت آگهی های کاربر و صفحه شخصی کاربران
 • آدرس دهی صفحات به صورت مناسب جهت موتورهای جستجو
 • کد نویسی سایت به صورت divbase و بهینه سازی شده برای موتورهای جستجو
 • تایید آگهی ظرف مدت 15 دقیقه پس از درج آگهی
 • کد نویسی html5 و قرار دادن snippet های گوگل در سایت

دارکوب هم اکنون در حال طراحی سایت خرید و فروش کالاهای نو و دسته دوم به سبک سایت ebay می باشد. جهت رویت توضیحات به لینک http://sitedesign.joomir.com/مقالات-طراحی-سایت/item/842-ebay-iran.html مراجعه نمایید.

10-تیر-1397

نویسنده این مقاله می باشد که از سال 1381 تا کنون در زمینه طراحی و بهینه سازی وب سایت فعالیت دارد.

شبکه اجتماعی های نویسنده اینستاگرام و لینکدین. پروفایل شرکت در گوگل پلاس

به اشتراک گذاری مطلب در

به اشتراک گذاری در فیس بوک به اشتراک گذاری در گوگل پلاس به اشتراک گذاری در توئیتر به اشتراک گذاری در لینکدین

4 نظر

 • Graphicidea سه شنبه, 11 آذر 1393 16:06 پست شده توسط Graphicidea

  چه راهی برای تبلیغ پیشنهاد میکنید؟

 • Graphicidea شنبه, 01 آذر 1393 12:24 پست شده توسط Graphicidea

  سلام برای عکاسی صنعتی هر فریم چه مقدار هزینه پرداخت میشه؟

 • محمد غفوری تبار یکشنبه, 18 آبان 1393 17:23 پست شده توسط محمد غفوری تبار

  با سلام میخواستم بدونم هزینه طراحی یک سایت نیازمندیها با امکانات کامل سایت نیاز روز چقدر میشه و چقدر زمان میبره تا آماده بشه؟ ضمنا اگه بخوام یه قالب ووکامرس برای فروشگاه من طراحی کنید و این فروشگاه رو برای گوگل بهینه سازی کنید چقدرهزینش میشه و اینکه آیا به نظر شما ارزش هزینه کردن رو داره؟ با توجه به اینکه این درخواست رو برای سایتهای دیگه هم ارسال میکنم ، سایتی که توضیحات کاملتری در مورد خدماتش بده و قیمتهاش رقابتی ترباشه رو انتخاب میکنم. لطفا اطلاعات خواسته شده رو به ایمیل من ارسال کنید. با تشکر محمد غفوری تبار

 • مهدی یکشنبه, 17 شهریور 1392 14:02 پست شده توسط مهدی

  با سلام اینجانب مهدی کامران مدیر سایت کالابان می باشم. در صورت امکان استعلام قیمت برای طراحی سایت آگهی مشابه bama.irو roobeno.com رو می خواستم بدونم با تمرکز بر استان ها و دسته بندی های کالای دست دوم www.kalaban.ir با تشکر 09126623548 info@kalaban.ir ------------------------ سایت باما سایت تخصص خودرو می باشد ولی سایت های دیگر سایت های کلی می باشند که در آنها خرید و فروش هر موردی امکان دارد. ایجاد و راه اندازی سایت آگهی و فروش اولیه 1 میلیون تومان همراه با هاست و دامنه و یکسال پشتیبانی و آموزش می باشد. برای نمونه به سایت http://ebay.joomir.com مراجعه نمایید. بزرگترین سایت دنیا در زمینه آگهی و فروش http://ebay.com می باشد در صورتی که سایتی با امکانات سایت مورد نظر مد نظر شما باشد هزینه اجرا 5 میلیون تومان می باشد.

يک نظر بدهيد

موارد ستاره دار الزامی هستند

تماس با ما

info [ at ] joomir.com
تهران، سعادت آباد، سرو غربی، کوچه آریا، پلاک 4، واحد 7
22083926 - 22085386 - 22082258
طراحی سایت دارکوب | هاست دارکوب | دارکوب نام و علامت تجاری ثبت شده این مجموعه می باشد.
دارای مجوز از (سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران) ، (وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی) ، (رتبه 4 شورای عالی انفورماتیک کشور )
آموزشگاه طراحی سایت و سئو با مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای کشور افتتاح شد
دارکوب به عنوان شرکت خلاق توسط معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزیده شد