منابع رایگان برای طراحی سایت وردپرس منابع رایگان برای طراحی سایت وردپرس

رتبه این آیتم
منابع رایگان برای طراحی سایت وردپرس
رتبه 3 در 6 رای از 1 تا 5

WordPress نرم افزار ایجاد و راه اندازی وب سایت می باشد. چیزی که قبل از این به عنوان یک سیستم وبلاگ شناخته می شد هم اکنون به صورت یک سیستم مدیریت محتوا (CMS ) قدرتمند و منعطف پیاده سازی شده که طراحی سایت های کوچک و بزرگ از آن استفاده می شود. در صورتی که پیاده سازی سایت خود را می خواهید در مدت زمان بسیار کمی انجام دهید استفاده از وردپرس توصیه می شود چرا که نیازی به دانستن کد نویسی برای ایجاد وب سایت ندارید و این کار را می توانید تنها به اجرای دستوراالعمل های نرم افزار انجام دهید. ابزارهای بسیاری وجود دارند که به شما کمک می کنند سایت ورد پرس خود را راه اندازی نمایید. در این مقاله سعی نموده ام برای شما ابزارهای محبوب و مورد نیاز شما را که در طراحی سایت وردپرس خود به آن نیاز دارید برای شما لیست کنم.

قالب های وردپرس

در صورتی که قصد طراحی سایت خود را دارید اولین گام در پیاده سازی وب سایت طراحی قالب وب سایت می باشد. سایت های زیر قالب های وردپرس جدید و استانداردی را به صورت رایگان در اختیار شما قرار می دهند.

Theme Design Gallery

WordPress Tag on CSS Awards

WP Inspiration

WPExplorer

We Love WP

صفحات وردپرس

زمانی که قالب وردپرس را طراحی می نمایید، ممکن است مشکل باشد که تمامی مراحل ساخت قالب را به خاطر بسپارید. Cheat sheets ابزارهای مناسبی برای ثبت عملکردهای شما هستند.

Interactive WordPress Guide

Basic Theme Anatomy

WP Code & Tags

The Loop: Visual Model

فریم ورک های ساخت قالب وردپرس

به جای کدنویسی قالب وردپرس از پایه فریم ورک های ایجاد قالب به شما این امکان را می دهند که پایه قالب خود را دریافت نمایید و تنها تغییرات لازم در قالب خود را انجام دهید و بدین وسیله در وقت و زمان خود صرفه جویی نمایید.

Bones

Gantry

Whiteboard

Thematic

Reverie

سایت های کمک آموزشی وردپرس

سایت های آموزشی وردپرس بسیاری وجود دارند که در صورتی که شما در هر سطحی در زمینه طراحی وب باشید می توانید با کمک این سایت ها مشکل خود را رفع نمایید. در حقیقت یکی از مهمترین مزایای وردپرس تعداد استفاده کنندگان بالای آن می باشد که باعث می شود سایت های بسیاری جهت رفع مشکلات کاربران مربوط به این سیستم مدیریت محتوا ایجاد گردد. سایت های زیر شما را از مبتدی تا حرفه ای در ایجاد سایت وردپرس راه نمایی می نمایند.

Wptuts+

WP Beginner

WPMU

پلاگین های وردپرس

مهمترین مزیت وردپرس پلاگین های بسیار زیاد آن می باشد که با توجه به تعداد زیاد کاربران آن به وجود آمده. پلاگین های وردپرس امکانات اضافه ای به وردپرس می دهند و این امکان را به شما می دهند که توسط وردپرس هر نوع سایتی را طراحی نمایید. این پلاگین ها به شما این امکان را می دهند که سایت وردپرس خود را با قابلیت های بیشتری مدیریت نمایید. لیست زیر پلاگین هایی هستند که معمولا در ساخت سایت خود به آن نیاز دارید. برای رویت لیست پلاگین ها به لیست پلاگین های وردپرس مراجعه نمایید.

  • Debug Bar: این پلاگین به شما قابلیت عیب یابی وردپرس را می دهد.
  • SyntaxHighlighter: به شما این امکان را می دهد که به راحتی به سایت خود کد اضافه نمایید.
  • CMS Tree Page View: این پلاگین به شما این امکان را می دهد که تمامی صفحات خود را مدیریت نمایید و سلسله مراتب آنها را بدانید و مدیریت کنید.
  • WP Google Fonts: این پلاگین به شما این امکان را می دهد که از فونت های گوگلی استفاده نمایید.
  • Broken Link Checker: پلاگینی برای چک کردن لینک های مشکل دار در سایت شما.
  • Redirection: پلاگینی برای انتقال صفحات خطا به صفحات دلخواه و کلا انتقال صفحات به یکدیگر.

نویسنده این مقاله می باشد که از سال 1381 تا کنون در زمینه طراحی و بهینه سازی وب سایت فعالیت دارد.

شبکه اجتماعی های نویسنده اینستاگرام و لینکدین. پروفایل شرکت در گوگل پلاس

به اشتراک گذاری مطلب در

به اشتراک گذاری در فیس بوک به اشتراک گذاری در گوگل پلاس به اشتراک گذاری در توئیتر به اشتراک گذاری در لینکدین

يک نظر بدهيد

موارد ستاره دار الزامی هستند

info [ at ] joomir.com
تهران، سعادت آباد، سرو غربی، کوچه آریا، پلاک 4، واحد 7
22083926 - 22085386 - 22082258
طراحی سایت دارکوب | هاست دارکوب | دارکوب نام و علامت تجاری ثبت شده این مجموعه می باشد