بهترین وبلاگ های سئو و بازاریابی اینترنتی 2018 بهترین وبلاگ های سئو و بازاریابی اینترنتی 2018

رتبه این آیتم
بهترین وبلاگ های سئو و بازاریابی اینترنتی 2018
رتبه 5 در 1 رای از 1 تا 5

تعداد زیادی از جداول برای رتبه بندی موتورهای جستجو در چند ماه گذشته ساخته شده است اما بسیاری از آنها متناقض با استانداردهای برای رتبه بندی گوگل بوده است. رتبه بندی موتورهای جستجو در گوگل به عنوان یک روش موفقیت آمیز برای اندازه گیری رتبه بندی است.


 

استانداردهای بهینه سازی موتورهای جستجو، دائما در حال تغییر است.  رسانه های اجتماعی، بازاریابی ایمیل، فن آوری های در حال ظهور مانند هوش مصنوعی، راه های بهینه سازی موتورهای جستجو را بهبود می بخشند.

برای انجام این کار، آنها بر روی مسائلی مانند، محلی سازی، قدرت صفحه، میزان کلیک و حتی جستجوهای صوتی تمرکز می کنند.

امروزه با توجه به پیشرفت سریع در حوزه بازاریابی اینترنتی زمانی که شما شروع به یادگیری دوره های بازاریابی می کنید می توانید به سرعت به کسب درآمد بالا برسید.

اگر همیشه به دنبال راهی برای صرفه جویی در وقت  و هزینه خود هستید، خواندن مقاله زیر کمک زیادی به شما می کند. حجم پست ها و وبلاگ ها همیشه در حال افزایش بوده است. امروزه بازاریابی اینترنتی همیشه در حال پیشرفت بوده است.

در زیر وبلاگ های برتر در زمینه بازاریابی اینترنتی گفته شده است:

وبلاگ های برتر بازاریابی آنلاین

Occam's Razor

این وبلاگ به معنای واقعی کلمه بهترین وبلاگ بازاریابی اینترنتی در زمینه تجزیه و تحلیل بازاریابی دیجیتال است. Avinash  یک گواهی نامه دیجیتال مارکتینگ در گوگل است که در مورد تصمیم گیری های مبتنی بر داده های وبلاگ است.

Online Behavior (رفتارهای آنلاین)

زمانی که شما به تجزیه و تحلیل وب، اندازه گیری بازاریابی و تکنیک های بازاریابی آنلاین می پردازید بسیار مفید است. وایزبرگ یکی از متخصصان و ناشران پیشرو در زمینه بازاریابی اینترنتی است که دانش و استراتژی های خود را با دیگران به اشتراک می گذارد.

تجزیه و تحلیل Vidhya

این وبلاگ همیشه از آخرین اخبار و روند های تجزیه و تحلیل بازاریابی آنلاین با خبر است و همیشه بهرین نکات و توصیه ها را به کاربران خود ارائه می دهد.

ریسک محاسبه شده

بیل مکبرید بنیان گذار ریسک محاسبه شده با پیشینه ای قوی در زمینه اقتصاد و مدیریت و امور مالی، خلاصه ای قابل دسترس از تمام داده ها و توسعه های اقتصادی ارائه می دهد که باعث می شود این وبلاگ منبع برجسته ای از اطلاعات برای افرادی است که علاقه مند به تجزیه و تحلیل بازاریابی اینترنتی هستند، باشد.

وبلاگ هایی در زمینه بازاریابی دیجیتالی محتوا و ایجاد محتوای آنلاین

کپی هکر

کپی هکر ها یک منبع عالی برای ایجاد کپی است. این وبلاگ توصیه ها و راهنمایی های عالی و حرفه ای را ارائه می دهد که به طور کامل قابل اجرا هستند که این باعث می شود آنها به طور کامل در فهرست وبلاگ های بازاریابی اینترنتی قرار بگیرند.

افزایش ترافیک وبلاگ

این یک وبلاگ بسیار الهام بخش در بازاریابی آنلاین محتوا و وبلاگ نویسی است که بر اساس توصیه و راهنمایی های جان مورو است. او همچنین دارای یک کتاب رایگان در مورد هک است.

بهینه سازی موتورهای جستجو (seo) چیست؟

سئو مجموعه ای از ابزار ها و روش هایی است که به وب سایت شما در رتبه  بندی موتورهای جستجو کمک می کند. در نتیجه باعث افزایش ترافیک وب سایت شما و در نتیجه افزایش فروش و موفقیت کسب و کارتان می شود. اگر چه بهینه سازی موتورهای جستجو در گذشته به معنای افزودن کلمات کلیدی بود ولی سئو در سال 2018 معنایی فراتر از درج کلمات کلیدی دارد. امروزه بسیاری از کسب و کارها تمام زمان خود را مشغول به بهینه سازی سایت خود در موتور های جستجو هستند.

دیجیتال مارکتینگ (digital marketing) چیست؟

بازاریابی دیجیتال یا بازاریابی آنلاین استفاده از اینترنت ، دستگاه های هوشمند و موبایل ، رسانه های اجتماعی، موتورهای جستجو، تبلیغات صفحه نمایش و کانال های دیگر برای رسیدن به مصرف کنندگان است. بازاریابی آنلاین به عنوان یک زیر مجموعه از بازاریابی سنتی است . دیجیتال مارکتینگ فراتر از اینترنت است که خدمات پیام کوتاه ، سرویس های اطلاع رسانی، بهینه سازی موتورهای جستجو، بیلبوردهای الکترونیکی و دیگر تبلیغات آنلاین را شامل می شود. آنلاین مارکتینگ به منظور ترویج؛ ترفیع و تبلیغات محصولات می باشد.

برخی از کارشناسان این حوزه، بازاریابی آنلاین را به عنوان یک تلاش کاملا جدید در زمینه بازاریابی برای نزدیک شدن به مشتریان می دانند.

دیجیتال مارکتینگ، به تبلیغات ارائه شده از طریق کانال های آنلاین مانند موتورهای جستجو، وب سایت ها، رسانه های اجتماعی، ایمیل و برنامه های تلفن همراه اشاره دارد. به طور خلاصه، به تمامی اشکال بازاریابی آنلاین اشاره دارد. بازاریابی همواره در مکان و زمان مناسبی بوده است که همیشه مشتری در آنجا است. در دنیای امروز که همه چیز دیجیتالی شده است، مهم است که بازاریابی به صورت دیجیتالی باشد.

بازاریابی رسانه های اجتماعی ، یکی از شاخه های اصلی دیجیتال مارکتینگ (بازاریابی اینترنتی) است زیرا از سیستم عامل هایی مانند فیس بوک، توئیتر، اینستاگرام، لینکدین و موارد دیگر استفاده می کند.

چالش های بازاریابی آنلاین

بازاریابی آنلاین به سرعت در حال گسترش است. دیجیتال مارکتینگ دارای چالش های بسیاری است. بازاریابان دیجیتال باید با این کانال ها بسیار آشنایی داشته باشند. باید بدانند که چگونه با آنها کار کنند که موثر تر باشند و نحوه  استفاده از این کانال ها را به طور موثرتر بدانند.

چگونه استراتژی سئو را ایجاد کنیم؟

فراموش نکنید که آنچه که شما در مورد سئو و موتوهای جستجو می دانید همیشه در حال تغییر و تحول است. با توجه به این که قابلیت های کاربران و موتورهای جستجو در طول زمان توسعه می یابند، استانداردهای موتورهای جستجو نیز برای بهینه سازی آن روز به روز توسعه می یابد.

صنعت بازاریابی آنلاین هر روز در حال گسترش است. بنابراین وقتی که می خواهید وب سایتتان را بهینه سازی کنید. نمی توانید آن را رها و فراموش کنید و با خود فکر کنید که دیگر نیاز به بهینه سازی ندارد. شما همیشه باید بر روی بهینه سازی وب سایت خود تمرکز داشته باشید تا بتوانید از رقبای خود یک گام جلوتر باشید.

در زیر چند نکته که در هنگام استراتژی بازاریابی آنلاین باید مد نظر داشته باشید ، گفته شده است:

چه کسی بازار هدف شما است؟ امروزه سئو فقط در مورد جذب ترافیک نیست، بلکه به جای آن هدف آن جذب مخاطبان علاقه مند است. از لحاظ جمعیت شناختی بازار شما چه چیزی را جستجو می کند؟ چگونه آنها در اینترنت جستجو می کنند؟ آنها به دنبال چه چیز هستند؟ آنها در کجا قرار دارند؟ برای پاسخ های دقیق تر شما می توانید به گوگل آنالیز مراجعه کنید.

اکثر افراد در دستگاه های موبایل جستجو می کنند. نیازی به آمار دادن نیست تا متوجه شوید که در چند سال گذشته ، بازار تلفن های همراه آنلاین منفجر شده است. امروزه استفاده از گوشی های همراه بسیار رایج تر از کامپیوتر های رومیزی است. اگر می خواهید  به خوبی در موتورهای جستجو دیده شوید بهینه سازی وب سایت برای مرورگرهای تلفن همراه بسیار مهم است.

موتورهای جستجو در حال گسترش هستند. زمانی که کسی صحبت از موتورهای جستجو می کند آیا شما به طور اتوماتیک فکر می کنید منظور او گوگل است؟ ولی با این حال بخش قابل توجه ای از جستجو ها در موتورهای جستجو دیگر نظیربینگ انجام می شود.

ناوبری ساده و محتوای با کیفیت پادشاه است. وب سایت های کاربر پسند که اطلاعات جذاب و باکیفیت ارائه می دهند و به راحتی قابل جستجو هستند باعث جذب ترافیک بالا می شوند. هر صفحه باید در قالب کلمات کلیدی و محتوای منحصر به فرد ساخته شوند تا ربات های موتورهای جستجو بتوانند به راحتی شما را پیدا کنند. میزان بازدید از سایت و این که کاربران چه مدت زمان بر روی سایت بمانند مهمترین معیار در رتبه بندی وب سایت است. بنابراین سعی کنید محتوا را متمرکز و طبیعی نگه دارید. بنابراین از به کار بردن اصطلاحات سخت اجتناب کنید تا کاربران از سایت بیرون نروند.

لینک ها به سایت شما بسیارارزشمند هستند. زمانی که وب سایت دیگر به سایت شما لینک داده می شود ، موتورهای جستجو این را در نظر می گیرند که وب سایت شما دارای محتوای با ارزش است.  امروزه ارزش یک پیوند به سایت شما بستگی به کیفیت آن سایت دارد. فقط چند لینک از سایت های با رتبه بندی و کیفیت بالا به سایت شما می تواند تاثیر به سزایی در رتبه بندی سایت شما داشته باشد.

رسانه های اجتماعی نقش مهمی دارند. رسانه های اجتماعی یک پلت فرم در حال تحول هستند که امروزه نقش مهمی را در بازاریابی آنلاین ایفا می کنند. بسیاری از افراد جستجو خود را در رسانه های اجتماعی شروع می کنند  و از این طریق کسب و کارهای آنلاین را پیدا می کنند. به اشتراک گذاری مطالب جذاب و دیدنی ، باعث جذب افراد بیشتری به وب سایت شما می شود.

تجزیه وتحلیل کلیدی برای سئو. نظارت بر رتبه بندی خود در موتورهای جستجو کلید موفقیت است. با مهمترین معیارهای وب سایت برای عملکرد بهتر وب سایت شروع کنید. محتوای کوچک را تغییر دهید و ببینید که آیا در ترافیک وب سایت تغییر می کند.

بهترین وبلاگ های بازاریابی محتوایی

وقتی صحبت بازاریابی دیجیتال می شود ، همیشه می توان بیشتر و بیشتر یاد گرفت. فن آوری های جدید و تغییرات روند به این معنا است که اگر شما خود را با تکنولوژی به روز نکنید و به طور مرتب تحقیقات را انجام ندهید، احتمال سقوط وجود دارد.

خوشبختانه تعدادی از وبلاگ های بزرگ در بازاریابی دیجیتال وجود دارد که مهمترین اخبار و رویدادهای بازاریابی دیجیتال را اطلاع رسانی میکند. در زیر آنها را نام برده ایم.

MOZ

سئو بخش مهمی از بازاریابی دیجیتالی است. وبلاگ موز یکی از بهترین منابع یادگیری در مورد گرایش های سئو، مطالعات و بهترین شیوه های در دسترس است. محتوای آنها به اندازه کافی عمیق است که برای موتورهای جستجو مفید باشد در حالی که هنوز اغلب برای تازه واردان قابل دسترسی است.

HubSpot

 Hubspot به عنوان یکی از بهترین سازندگان محتوا شناخته شده است. در حالی وبلاگ تمرکز بر بازاریابی ورودی دارد، محتوا طیف وسیعی از بازاریابی های مربوطه را پوشش می دهد.

موسسه بازاریابی محتوا

طی چند سال اخیر بازاریابی محتوا، به سرعت تبدیل به یکی از محبوبترین موضوعات در دنیای بازاریابی دیجیتال شده است. موسسه بازاریابی محتوا یکی از اولین شرکت هایی بود که ارزش محتوا در دنیای بازاریابی دیجیتال را تحسین می کرد. وبلاگ آنها به عنوان یکی از بهترین منابع برای پیگیری روند بازاریابی محتوا و بهترین شیوه است.

Copyblogger

تاکید زیادی بر بازاریابی محتوا و همچنین تمامی اشکال دیگر کسب و کار آنلاین دارد.

مجله موتور جستجو

همانطور که از نام آن پیدا است، مجله موتور جستجو یک نشریه اینترنتی است که به موضوع بازاریابی موتورهای جستجو می پردازد. آنها به روزرسانی های موتورهای جستجو و نکات پرداخت آنلاین و اطلاعات سودمند در مورد سئو را پوشش می دهند.

بازرسی رسانه های اجتماعی

رسانه های اجتماعی مدت ها است که برای تمامی برند ها به چالش تبدیل شده است. استفاده از رسانه های اجتماعی برای تمامی کسب و کارها سودمند است.

کیست متریک

 وبلاگ کیست متریک یک وبلاگ بازاریابی دیجیتال است که تمرکز خاصی بر استفاده از تجزیه و تحلیل بازاریابی برای بهبود نتایج در طول زمان دارد. بسیاری از پست های آنها بر اساس تست و تحقیق انجام شده است.

MarketingProfs 

MarketingProfs مقالات و تحقیقات اصلی را در مورد موضوعات متنوع بازاریابی دیجیتال ارائه می دهد. در حالی که بسیاری از محتوای آن مستلزم ثبت نام برای دسترسی است،  این کار تا انجام شود زمان می برد و برای شما دسترسی به یکی از معتبرترین نشریات در صنعت بازاریابی دیجیتال کمی مشکل خواهد بود.

MarketingLand

تمرکز اصلی MarketingLand بر روی همه چیز در مورد بازاریابی دیجیتال از جمله رسانه های اجتماعی، بازاریابی موتورهای جستجو، بازاریابی تلفن همراه و تجزیه و تحلیل بازاریابی است. پست های وبلاگ آنها شامل اخبار بازاریابی آنلاین و اطلاعات در مورد بازاریابی دیجیتال است.

CoSchedule

موفقیت در بازاریابی به برنامه ریزی خوب بستگی دارد. وبلاگ CoSchedule این کار را برای شما پوشش می دهد. پست های آنها عمدتا شامل وبلاگ نویسی و مشاوره رسانه های اجتماعی، با تمرکز بر برنامه ریزی موثر وکارا است.

HelpScout

در حالی که تمرکز اصلی این وبلاگ بر روی رضایت مشتریان است، شامل بسیاری از پست هایی است که برای بازاریابی دیجیتال مفید می باشد.  پست ها مباحث مربوط به درک نیاز های مشتریان و شیوه برخورد با آنها را پوشش می دهد. خدمات مربوط به بازاریابی مشتریان بسیار اهمیت  دارد و در کل این وبلاگ، وبلاگ خوبی برای تمامی بازاریابان دیجیتال است.

Duct Tape Marketing

Duct Tape Marketing مشاوره برای کسب و کارهای کوچک را ارائه  می دهد. در حالی که هدف این وبلاگ برای کسب و کارهای کوچک است، بسیاری از پیشنهاد ها که در این وبلاگ به اشتراک گذاشته می شود ، از مارک های بزرگتر می باشد. بنابراین مهم نیست که اندازه  کسب و کار شما چقدر باشد.

ConversionXL

ConversionXL در مورد موفقیت در بازاریابی است. این پست ها اغلب شامل مراحلی است که در مورد خوانندگان مورد تحقیق قرار گرفته است.

ViperChill

این وبلاگ عمیقا به دنبال تحقیقات در زمینه سئو است و تجزیه و تحلیل آن برای شرکت های مختلف است. پست های آنها اغلب منحصر به فرد و طولانی است.

Unmarketing

این وبلاگ سعی می کند مشتریان را با قوانین بازاریابی دیجیتال (دیجیتال مارکتینگ) آشنا کند و شروع به فکر کردن در مورد راه های ارتباطی با مشتریان کند.


 

تغییرات بسیاری در زمینه بازاریابی اینترنتی و سئو به وجود آمده است و نتایج جستجوی گوگل بسیار هوشمندانه تر از قبل شده اند و ما شاهد آن هستیم که نتایج جستجوی گوگل بسیار نزدیکتر به مورد درخواستی ما نسبت به قبل میباشد. امروزه اشخاصی که در زمینه بازاریابی اینترنتی و سئو فعالیت می نمایند تمرکز بیشتری بر ارائه مطالب با کیفیت و مناسب در کنار عملیات سئو و بهینه سازی سایت خود دارند. برای آنکه در موتورهای جستجو جایگاه ویژه ای داشته باشید در کنار آنکه اصول و قواعد تکنیکی سئو را رعایت می نمایید می بایست نسبت به ارائه مطالب مفید و با کیفیت در وب سایت خود اقدام نمایید. بازاریابی اینترنتی از طریق تولید محتوا امروزه مهترین بخش از کسب در آمد از وب سایت می باشد که این مورد در سال 2018جایگاه مهمتری نسبت به قبل پیدا نموده است و در حقیقت اساس کار سئو در 2018می باشد. در بخش زیر به شما وبلاگ هایی را معرفی می نمایم که از طریق آنها می توانید دانش خود را در زمینه سئو و بازاریابی اینترنتی به روز نگاه دارید و با تغییرات این رشته به سرعت آشنا شوید. لیست مهترین وبلاگ های سئو در سال 2018از قرار زیر می باشد:

Moz

یکی از مهترین وبلاگ ها در زمینه سئو و بهینه سازی وب می باشد که به صورت مستمر در آن مقالات بسیار به روزی ارائه می گردد. این وب سایت قابلیت ارائه مقاله برای سایر کاربران را ارائه می نماید و برخی از مقالات این وب سایت مورد تایید این وب سایت نیستند و بنابراین بهتر است مقالاتی را مطالعه نمایید که توسط این وب سایت انتشار یافته اند. زمینه تخصصی این وب سایت سئو ، بازاریابی اینترنتی و محتوا می باشد.

Search Engine Land

این وبلاگ تمامی جنبه های بازاریابی و تبلیغات اینترنتی را پوشش می دهد و زمینه تخصصی خاصی ندارد. از تبلیغات کلیکی گرفته تا بازاریابی ایمیلی و برای کسانی که قصد تبلیغات در محیط اینترنت را دارند بیشتر توصیه می گردد. در این وب سایت نیز به صورت مستمر مقالات در زمینه تبلیغات اینترنتی، سئو، بازاریابی ایمیلی، شبکه های اجتماعی، تبلیغات کلیکی و ... بارگذاری می گردد.

Backlinko

یک وبلاگ شخصی مربوط به جناب آقای Brian Dean می باشد که زمینه تخصصی آن در زمینه سئو و بک لینک سازی می باشد. مطالعه این بلاگ می تواند شما را در روش های صحیح بک لینک سازی کمک نماید.

Portent

زمینه اصلی مطالب این وب سایت در زمینه تبلیغات کلیکی، سئو، شبکه های اجتماعی، مقاله نویسی، آمار و بازاریابی اینترنتی می باشد که دارای مقالات بسیار کاملی می باشد.

HubSpot

زینه تخصصی این وبلاگ در بازاریابی داخلی، سئو، طراحی، شبکه های اجتماعی و مقاله نویسی می باشد که دارای سه بلاگ متفاوت در زمینه بازاریابی، فروش و نمایندگی می باشد.

Problogger

زمینه تخصصی این وبلاگ در زمینه مقاله نویس و تولید محتوا برای وب سایت می باشد. این وبلاگ به شما نحوه درست و اثر گذار تولید محتوا برای وب سایت را آموزش می دهد.

Contently

این وبلاگ به شما استراتژی های درست تولید محتوا و مطلب سازی را آموزش می دهد و دارای مطالب آموزشی در فرمت های مختلف می باشد.

builtvisible

سئو و بازاریابی محتوایی زمینه اصلی مقالات این وب سایت می باشد که در حدود 10 سال در این زمینه فعالیت دارد.

CONVINCE & CONVERT

بازاریابی محتوایی، شبکه های اجتماعی، مقاله نویسی زمینه اصلی مقالات این وب سایت می باشد.

ClickZ

این وب سایت دارای بخش های بسیاری می باشد که بخشی نیز در زمینه سئو، بهینه سازی وب سایت، بازاریابی ایمیلی و شبکه های اجتماعی دارد.

20-تیر-1397

نویسنده این مقاله می باشد که از سال 1381 تا کنون در زمینه طراحی و بهینه سازی وب سایت فعالیت دارد.

شبکه اجتماعی های نویسنده اینستاگرام و لینکدین.

به اشتراک گذاری مطلب در

به اشتراک گذاری در فیس بوک به اشتراک گذاری در توئیتر به اشتراک گذاری در لینکدین

يک نظر بدهيد

موارد ستاره دار الزامی هستند

طراحی سایت دارکوب | هاست دارکوب | دارکوب نام و علامت تجاری ثبت شده این مجموعه می باشد.
دارای مجوز از (سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران) ، (رتبه 4 شورای عالی انفورماتیک کشور) ، (وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی)
آموزشگاه طراحی سایت و سئو با مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای کشور افتتاح شد
دارکوب به عنوان شرکت خلاق توسط معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزیده شد