کامپوننت های رایگان ساخت وب سایت آگهی در جوملا کامپوننت های رایگان ساخت وب سایت آگهی در جوملا

رتبه این آیتم
کامپوننت های رایگان ساخت وب سایت آگهی در جوملا
رتبه 3 در 1 رای از 1 تا 5

ساخت وب سایت آگهی در جوملا بسیار ساده می باشد زیرا کامپوننت های رایگان بسیاری برای راه اندازی سایت های آگهی برای جوملا وجود دارد که برای استفاده کافی است کامپوننت را از سایت رسمی اکستنشن های جوملا دانلود نموده و در سیستم جوملای خود نصب نمایید. در بخش زیر به شما چند مورد از برترین کامپوننت های رایگان ساخت سایت آگهی در جوملا را معرفی می نمایم و دموی هر یک از این کامپوننت ها را می توانید در لینک کامپوننت لینک Demo مشاهده نمایید:

Almond Classifieds

Almond Classifieds یکی از قدیمیترین کامپوننت های راه اندازی سایت آگهی و تبلیغات جوملا می باشد که کاربران می توانند در دسته بندی هایی که مدیر وب سایت معین نموده آگهی بارگذاری نمایند و هر دسته بندی می تواند فیلدهای اختصاصی مربوط به خود را داشته باشد. این کامپوننت دارای قابلیت های پیشرفته ای جهت جلوگیری از ارسال اسپم در وب سایت می باشد که کد کپچا یکی از آنها می باشد. این کامپوننت به صورت table طراحی گردیده بنابراین جستجوی خوبی در گوگل نخواهد داشت البته امکانات بسیاری نظیر جستجوی پیشرفته و ارتباط با فیسبوک و دسته بندی بر اساس شهر دارد.

AdsManager

قدیمیترین و معتبرترین کامپوننت ایجاد سایت آگهی در جوملا می باشد که امکانات فراوانی دارد. از امکانات ویژه این کامپوننت قابلیت تعریف فیلدهای اختصاصی برای هر دسته بندی و همچنین جستجوی پیشرفته بر اساس فیلدهای تعریف شده می باشد. امکان شاخه بندی دسته بندی های آن تا لایه های نامحدود وجود دارد و در حقیقت این کامپوننت یکی از بهترین گزینه ها می باشد. این کامپوننت همچنین امکان درج آگهی بدون نیاز به عضویت در سایت را به کاربر می دهد و همچنین قابلیت مشخص نمودن مکان آگهی در نقشه از دیگر ویژگی های این اکستنشن می باشد.

KSAdvertiser

یکی از اکستنشن های جدید آگهی و تبلیغات در جوملا می باشد که در مدت کوتاهی اعتبار بسیاری به دست آورده است. از امکانات این ابزار ایجاد فلدر برای فایل های هر کاربر، اتصال به نقشه گوگل، قابلیت ریسپانسیو، تماس با آگهی دهنده، قابلیت نمایش دسته بندی ها به روش های مختلف، سطح دسترسی کاربران و امکانات پیشرفته دیگر می باشد.

TZ Pinboard

فرمت این کامپوننت به مانند وب سایت pinterest می باشد که در آن کاربران می توانند مطالب را پین نمایند. در این کامپوننت ابتدا کاربران می بایست صفحه ایجاد نمایند و سپس در صفحه ایجاد شده اقدام به ایجاد آگهی های خود نمایند. این کامپوننت با سایر کامپوننت های این لیست هم از نظر کارکرد و هم از نظر ظاهر تفاوت های عمده دارد.

البته با سایر کامپوننت های جوملا که در بخش کاربری امکان ارسال مطلب توسط کاربر را می دهند نیز می توان وب سایت آگهی راه اندازی نمود. به عنوان مثال دارکوب توسط کامپوننت k2 که یکی از کامپوننت های ساختار داده در جوملا می باشد سایت آگهی دارکوب و همچنین وب سایت خرید و فروش اینترنتی دارکوب را راه اندازی نموده است. برای راه اندازی هر گونه وب سایت آگهی با دارکوب تماس حاصل فرمایید.


نویسنده این مقاله می باشد که از سال 1381 تا کنون در زمینه طراحی و بهینه سازی وب سایت فعالیت دارد.

شبکه اجتماعی های نویسنده اینستاگرام و لینکدین.

به اشتراک گذاری مطلب در

به اشتراک گذاری در فیس بوک به اشتراک گذاری در توئیتر به اشتراک گذاری در لینکدین

يک نظر بدهيد

موارد ستاره دار الزامی هستند

طراحی سایت دارکوب | هاست دارکوب | دارکوب نام و علامت تجاری ثبت شده این مجموعه می باشد.
دارای مجوز از (سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران) ، (رتبه 4 شورای عالی انفورماتیک کشور) ، (وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی)
آموزشگاه طراحی سایت و سئو با مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای کشور افتتاح شد
دارکوب به عنوان شرکت خلاق توسط معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزیده شد