درگاه پرداخت آنلاین بانک تجارت فروشگاه اینترنتی ویرچومارت VirtueMart درگاه پرداخت آنلاین بانک تجارت فروشگاه اینترنتی ویرچومارت VirtueMart

رتبه این آیتم
درگاه پرداخت آنلاین بانک تجارت فروشگاه اینترنتی ویرچومارت VirtueMart
رتبه 3 در 2 رای از 1 تا 5

ویرچومارت VirtueMart یکی از قدیمیترین و قویترین سیستم های راه اندازی فروشگاه اینترنتی جوملا می باشد که دارای قابلیت های فراوانی است. این برنامه به عنوان یکی از افزونه های جوملا می باشد که بر روی سیستم مدیریت محتوای جوملا نصب می گردد. با توجه به درخواست بسیار مشتریان دارکوب به جهت آماده سازی درگاه پرداخت آنلاین بانک تجارت این فروشگاه اینترنتی بر آن شدیم تا این پلاگین را آماده سازی نموده و بارگذاری نماییم.

می توانید پلاگین را از فایل ضمیمه همین مقاله دانلود نمایید و برای نصب کافی است از بخش extension manager سیستم مدیریت محتوای جوملای خود پلاگین را نصب نموده و سپس به بخش پلاگین های جوملا مراجعه نموده و این پلاگین را فعال نمایید. سپس می بایست به کنترل پانل ویرچومارت خود در منوی Shop به بخش payment methods مراجعه نموده و یک روش پرداخت آنلاین جدید ایجاد نمایید. در مرحله ساخت پرداخت آنلاین جدید می بایست گزینه payment method را بر روی VMPAYMENT_TEJARAT_JOOMIR_COM ست نمایید و بر روی کلید ذخیره و یا کلیک نمایید.

درگاه پرداخت آنلاین بانک تجارت فروشگاه اینترنتی ویرچومارت VirtueMart

پس از کلیک بر روی کلید save بر روی تب configuration کلیک نموده تا تنظیمات مربوط به پرداخت آنلاین باز گردد و در این مرحله در بخش "کد پرداخت بانک تجارت" و "نام کاربری" کد مرچنت بانک را وارد نموده و در بخش رمز بانک اطلاعات رمز ارسالی از سوی بانک را ست نمایید و بر کلید ثبت یا save کلیک نمایید.

تبریک!!! پرداخت آنلاین بانک تجارت شما فعال گردیده است.


نویسنده این مقاله می باشد که از سال 1381 تا کنون در زمینه طراحی و بهینه سازی وب سایت فعالیت دارد.

شبکه اجتماعی های نویسنده اینستاگرام و لینکدین.

به اشتراک گذاری مطلب در

به اشتراک گذاری در فیس بوک به اشتراک گذاری در توئیتر به اشتراک گذاری در لینکدین

يک نظر بدهيد

موارد ستاره دار الزامی هستند

طراحی سایت دارکوب | هاست دارکوب | دارکوب نام و علامت تجاری ثبت شده این مجموعه می باشد.
دارای مجوز از (سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران) ، (رتبه 4 شورای عالی انفورماتیک کشور) ، (وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی)
آموزشگاه طراحی سایت و سئو با مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای کشور افتتاح شد
دارکوب به عنوان شرکت خلاق توسط معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزیده شد